Chcesz uruchomić płatny dostęp do treści na stronie w systemie WordPress? Podłącz płatności online w nowym panelu Dotpay i rozpocznij zarabianie przez internet. Cały proces płatności zrealizuje automatycznie wtyczka Fast Micro Pay.

Plugin dotychczas umożliwiał płatności online przez kody dostępu Dotpay i mikropłatności SMS Premium.

Od 13 stycznia 2015 roku dostępne jest nowe środowisko płatności internetowych Dotpay. W nowym panelu płatności – Dotpay całkowicie zrezygnowało z kodów dostępu generowanych w płatnościach online.

Wtyczka Fast Micro Pay w wersji 1.1 lub wyższej umożliwia sprzedaż płatnych wpisów na blogu, z możliwością płatnego downloadu ebooków, pobierania audiobooków i innych plików multimedialnych.

Załóż konto w Dotpay:

logo dotpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie Dotpay.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w Dotpay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności Dotpay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Tutorial – Płatny dostęp do treści na WordPress przez nowy system Dotpay

Zobacz tutorial na YouTube – płatności na WordPressie przez nowy system Dotpay.

Pobierz wtyczkę Fast Micro Pay i pobierz darmową licencję na 3 dni

Nie musisz kupować „kota w worku”. Przetestuj już teraz ZA DARMO działanie Fast Micro Pay na własnej stronie internetowej w systemie WordPress i oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ FAST MICRO PAY

Podaj w poniższym formularzu adres strony www, gdzie przetestujesz płatności online i SMS Premium Dotpay. Wygeneruj darmową licencję, która aktywuje na 3 dni wszystkie funkcje płatnej wersji wtyczki.

Po 3 dniach darmowych testów możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay.

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szybki przelew bankowy i Dotpay SMS Premium w systemie WordPress. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Pobierz darmowego ebooka – jak podłączyć płatność SMS Premium na WordPressie?

Wpisz poniżej swoje imię i najlepszy adres email, a już po chwili na Twoją pocztę powędruje ebook, w którym dowiesz się kluczowej wiedzy o mikropłatności SMS Premium.

Płatności internetowe na WordPressie w nowym środowisku Dotpay
5 (100%) 1 vote

Kategorie: Płatności online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *