Zastanawiasz się, którą bramkę płatności internetowych najlepiej wybrać? Będziesz miał ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ na rynku istnieje wielu operatorów.

Dam Ci dobrą radę – skup się na popularnych, znanych bramkach płatności online.

W końcu chodzi o szybkość płatności, zaufanie i zapewnienie bezpieczeństwa dla kupujących. Czas przejść do wyboru najlepszego systemu.

Jakie wyróżniamy bramki płatności on-line?

W Polsce polecam 4 bramki:

 • Dotpay
 • PayU
 • TPay (dawniej Transferuj)
 • Przelewy24
 • FONDY

Analiza płatności internetowych – pytania, na które musisz poznać odpowiedź:

 • Jakie opłaty aktywacyjne?
 • Jakie opłaty za wypłatę środków z konta?
 • Jakie prowizje za e-transfer, e-przelew czy płatność kartą?
 • Jakie rodzaje obsługiwanych kart?
 • Czy udostępnione są płatności ratalne?
 • Czy jest możliwa integracja się z PayPal?
 • Czy możliwe są transakcje testowe?
 • Czy bramki płatności umożliwiają zarabianie przez program partnerski?
 • Czy do korzystania z bramki płatniczej wymagana jest działalność gospodarcza?

Zobacz wideo poradnik

Którą bramkę płatności online wybrać: Dotpay, PayU, TPay czy Przelewy24?

Link do poradnika: https://pracabezszefa.pl/ktore-bramki-platnosci-online-wybrac-porownanie-prowizje

Osobiście korzystam z Dotpay, więc jeżeli jesteś blogerem – to możesz śmiało skorzystać z tej opcji. Firma Dotpay oferuje niską opłatę aktywacyjną, przyzwoite prowizje, integrację z PayPal, płatności kartą… No i nie trzeba posiadać firmy.

I co najważniejsze… Dotpay jest wypłacalny.

W Internecie można znaleźć różne wzmianki na temat tej firmy, jednak na chwilę obecną nie zauważyłem większych problemów z Dotpay.

Ostateczna decyzja należy do Ciebie.

Załóż konto w Dotpay:

logo dotpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie Dotpay.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w Dotpay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności Dotpay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Płatności FONDY

Na rynku polskim jakiś czas temu pojawił się kolejny dostawca rozwiązań płatniczych FONDY. Warto przyjrzeć się ciekawej ofercie tej firmy, gdyż oferuje ona szeroką gamę metod płatniczych – od płatności kartami płatniczymi, poprzez płatności mobilne i subskrypcyjne, oraz e-transfer i wiele innych, które można dowolnie dopasować do swojej działalności e-commercowej.

Integracja i aktywacja bramki jest bezpłatna. Warto podkreślić fakt, że FONDY umożliwia przetwarzanie płatności w ponad 100 walutach, dzięki czemu można dość łatwo wejść ze sprzedażą na rynki zagraniczne. Dla firm, które nie posiadają własnej strony internetowej jest kilka rozwiązań płatniczych, które można zastosować do sprzedaży poprzez kanały social media (link do płatności, e-faktura).

W ramach nawiązania współpracy z FONDY otrzymuje się dostęp do panelu analitycznego, który pozwala na śledzenie sprzedaży w czasie rzeczywistym i szybkie reagowanie np.: w sytuacji gdy klient porzuci koszyk czy stronę płatności.

fondy

Załóż konto w FONDY.

Która bramka płatności online jest najlepsza? Porównanie prowizji
5 (100%) 3 votes

Kategorie: Płatności online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *