Dzisiaj chciałbym zaprezentować tutorial, jak krok po kroku uruchomić system zarabiania w internecie – płatny webinar za pomocą platformy ClickMeeting. Proces dostępu na seminarium obsłuży wtyczka Fast Micro Pay.

Jak uzyskać płatny wstęp na webinar?

Osoba kupująca dostęp musi zostać skierowana na wpis, który reklamuje konferencję online. Jest to płatny wpis na WordPressie, gdzie można dokonać zakupu dostępu na webinar. Po zakończeniu transakcji kupujący otrzymuje link do pokoju webinarowego oraz token, będący zarazem hasłem dostępu. Dane jeszcze dodatkowo zostają wysłane na adres mailowy kupującego.

Rejestracja konta PayU:

logo płatności payu

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie PayU.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w PayU z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności PayU może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Zobacz wideo poradnik.

W dokumentacji wtyczki Fast Micro Pay znajdziesz także instrukcje jak krok po kroku uruchomić płatne webinarium przez Dotpay i TPay (Dawniej Transferuj.pl) – https://fastmicropay.pl/dokumentacja-wtyczki-fmp/platne-webinary-clickmeeting-na-wordpress/

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szybki przelew bankowy lub SMS Premium na WordPressie. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Jak wdrożyć płatny webinar ClickMeeting przez PayU? TUTORIAL
4.2 (84%) 5 votes

Kategorie: Płatności online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *