Jak wdrożyć płatny webinar ClickMeeting przez PayU? TUTORIAL

marek duda
napisany przez Marek Duda
płatny webinar clickmeeting przez payu

Dzisiaj chciałbym zaprezentować tutorial, jak krok po kroku uruchomić system zarabiania w internecie – płatny webinar za pomocą platformy ClickMeeting. Proces dostępu na seminarium obsłuży wtyczka Fast Micro Pay.

Jak uzyskać płatny wstęp na webinar?

Osoba kupująca dostęp musi zostać skierowana na wpis, który reklamuje konferencję online. Jest to płatny wpis na WordPressie, gdzie można dokonać zakupu dostępu na webinar. Po zakończeniu transakcji kupujący otrzymuje link do pokoju webinarowego oraz token, będący zarazem hasłem dostępu. Dane jeszcze dodatkowo zostają wysłane na adres mailowy kupującego.

Zobacz wideo poradnik.

W dokumentacji wtyczki Fast Micro Pay znajdziesz także instrukcje jak krok po kroku uruchomić płatne webinarium przez Dotpay i TPay (Dawniej Transferuj.pl) – https://fastmicropay.pl/dokumentacja-wtyczki-fmp/platne-webinary-clickmeeting-na-wordpress/

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szybki przelew bankowy lub SMS Premium na WordPressie. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Jak wdrożyć płatny webinar ClickMeeting przez PayU? TUTORIAL
5 (100%) 2 votes

Opinie 0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *