Usługi abonamentowe to klucz stabilności dla Twojego biznesu. Wykorzystując model abonamentowy potrafisz przewidzieć zyski swojej firmy, lepiej planować wydatki i rozwój przedsiębiorstwa. Na pewno już zdążyłeś usłyszeć także o abonamencie radiowo-telewizyjnym. To stały, regularny przychód. Prawdziwi giganci także wykorzystują ten model. Abonament możesz z powodzeniem wdrożyć na swojej stronie internetowej na WordPressie.

Dzisiaj nastąpiła oficjalna aktualizacja wtyczki Fast Micro Pay 1.6.. Plugin został rozbudowana o dodatkowy moduł, gdzie możesz definiować pakiety płatności. Od dzisiaj możesz sprzedawać wiedzę w ograniczeniu czasowym i za pomocą różnych usług płatności jednocześnie.

Płatności abonamentowe na WordPress

Zobacz wideo poradnik.

Zobacz dokumentację pakietów abonamentowych na stronie wtyczki FastMicroPay.pl.

W związku z nową aktualizacją do każdej usługi został wbudowany generator wiadomości mailowych, który wysyła do kupujących przypomnienie o zakupie płatnych treści na stronie, adres podstrony zakupu, hasło dostępu do płatnej treści oraz datę wygaśnięcia dostępu.

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szybki przelew bankowy lub SMS Premium na WordPressie. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Jak uruchomić abonament na WordPress? Krok po kroku
4.33 (86.67%) 3 votes


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *