Dzisiaj chciałbym zaprezentować wideo tutorial, jak krok po kroku uruchomić płatny dostęp do webinaru ClickMeeting za pośrednictwem platformy WordPress i operatora płatności internetowych TPay (dawniej Transferuj.pl).

Płatny wstęp na webinar można uzyskać przez wpis na WordPressie, który promuje i reklamuje webinar. Użytkownicy po dokonaniu płatności otrzymują link do pokoju webinarowego oraz hasło dostępu w postaci tokena (ciąg cyfer i liter).

Tutorial zawiera proste instrukcje, które możesz zrobić samodzielnie… Krok po kroku wykorzystując poniższy materiał instruktażowy.

Załóż konto w TPay

Rejestracja konta:

logo tpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie TPay. Skorzystaj z mojej zniżki.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w TPay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności TPay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Zobacz wideo poradnik.

Więcej o płatnych webinarach przeczytasz w dokumentacji wtyczki Fast Micro Pay – kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe wideo poradniki.

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szybki przelew bankowy lub SMS Premium na WordPressie. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Jak zarabiać na prowadzeniu płatnych webinarów ClickMeeting przez TPay (dawniej Transferuj.pl)?
3.8 (76%) 5 votes

Kategorie: Płatności online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *