Chcesz uruchomić dodatkowe źródło budowania dochodu pasywnego na blogu? Czy wiesz, że wtyczka Fast Micro Pay w wersji 1.1 umożliwia sprzedaż ebooków na WordPressie? Płatny download książek elektronicznych możesz uruchomić z wykorzystaniem systemu płatności Dotpay. Plugin umożliwia sprzedaż ebooka w dowolnym rozszerzeniu.

Do wyboru masz dwie formy podłączenia płatności na WordPressie:

  • SMS Premium Dotpay przez kody dostępu
  • Płatności internetowe Dotpay

Dzisiaj pokażę Ci jak rozpocząć sprzedaż książek elektronicznych na WordPressie z wykorzystaniem płatnych SMSów z kodami dostępu Dotpay.

Za chwilę zobaczysz jak podłączyłem płatny download ebooka w formacie PDF. W tym celu należy zobaczyć tutorial – jak podłączyć usługę SMS Premium Dotpay na WordPressie.

Do podłączenia mikropłatności na blogu należy pobrać wtyczkę Fast Micro Pay w wersji 1.1 lub wyższej.

Wtyczka Fast Micro Pay jest bezpieczna (zaszyfrowana), działa poprawnie na każdej platformie WordPress od wersji 4.0 i w trybie ekspresowym automatyzuje proces sprzedaży. Jeśli zdecydujesz się na zakup płatnej wersji wtyczki, to na życzenie wystawiam faktury.

Pobierz wtyczkę Fast Micro Pay i pobierz darmową licencję na 3 dni

Nie musisz kupować „kota w worku”. Przetestuj już teraz ZA DARMO działanie Fast Micro Pay na własnej stronie internetowej w systemie WordPress i oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ FAST MICRO PAY

Podaj w poniższym formularzu adres strony www, gdzie przetestujesz płatności online i SMS Premium Dotpay. Wygeneruj darmową licencję, która aktywuje na 3 dni wszystkie funkcje płatnej wersji wtyczki.

Po 3 dniach darmowych testów możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay.

Poradnik wideo – jak podłączyć płatny download ebooka za SMS?

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szybki przelew bankowy i SMS Premium w systemie WordPress. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Pobierz darmowego ebooka – jak podłączyć płatność SMS Premium na WordPressie?

Wpisz poniżej swoje imię i najlepszy adres email, a już po chwili na Twoją pocztę powędruje ebook, w którym dowiesz się kluczowej wiedzy o mikropłatności SMS Premium.

eBook za SMS Premium na WordPressie, czyli jak zarabiać na sprzedaży książek elektronicznych?
5 (100%) 1 vote


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *