Fast Micro Pay – to wtyczka pozwalająca uruchomić płatny dostęp do treści w systemie WordPress zarówno przez SMS Premium, jak i płatności bankowe.

Jesteś właścicielem strony internetowej lub bloga na WordPressie? Posiadasz wartościowe treści w serwisie? Pomyśl nad uruchomieniem dodatkowego źródła dochodu – sprzedaży płatnej treści na stronie.

Dokumentacja wtyczki Fast Micro Pay

Plugin działa z wykorzystaniem ciasteczek, a dostęp do zablokowanej treści jest możliwy natychmiast po opłaceniu zamówienia.

Wykorzystując takie rozwiązania użytkownik ma błyskawiczny dostęp do płatnej zawartości serwisu, bez konieczności tworzenia dodatkowych kont logowania do usługi. Dostęp do płatnej treści na stronie wyznaczają kody dostępu lub adres mailowy podany trakcie płatności.

Aktualnie wtyczka obsługuje sprzedaż płatnej treści przez:

  • Kody dostępu usługi Dotpay SMS Premium.
  • Kody dostępu usługi Dotpay płatności online (stary panel Dotpay).
  • Płatności bankowe Dotpay z natychmiastowym dostępem do treści (nowy panel Dotpay).

Fast Micro Pay w akcji na blogach WordPress

Wtyczka pozwala w pełni automatyzować sprzedaż płatnej zawartości treści serwisu. Jeżeli chcesz blokować płatne strony lub płatne wpisy na WordPressie, Fast Micro Pay będzie dobrym rozwiązaniem.

Zobacz, jak wygląda płatny wpis na WordPress?

Pobierz wtyczkę Fast Micro Pay i pobierz darmową licencję na 3 dni

Nie musisz kupować „kota w worku”. Przetestuj już teraz ZA DARMO działanie Fast Micro Pay na własnej stronie internetowej w systemie WordPress i oceń, czy wtyczka spełnia Twoje oczekiwania?

POBIERZ WTYCZKĘ FAST MICRO PAY

Podaj w poniższym formularzu adres strony www, gdzie przetestujesz płatności online i SMS Premium Dotpay. Wygeneruj darmową licencję, która aktywuje na 3 dni wszystkie funkcje płatnej wersji wtyczki.

Po 3 dniach darmowych testów możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay.

Instalacja i licencja wtyczki FMP

Fast Micro Pay możesz pobrać za darmo ze stron www:

Wtyczka Fast Micro Pay (FMP) jest bezpieczna i zaszyfrowana. Włączenie pluginu w kokpicie WordPressa jest możliwe, gdy na serwerze włączysz PHP w wersji 5.4+ oraz IonCube Loader 4.6+. W poniższym tutorialu krok po kroku pokazałem jak to zrobić 😉

Do aktywacji wszystkich funkcji płatnej wersji pluginu konieczny jest klucz licencji. Darmową licencję możesz wygenerować w poniższym formularzu.

Darmowy klucz aktywuje pełną funkcjonalność wtyczki Fast Micro Pay na okres 3 dni. Masz 72 godziny na przetestowanie pluginu. To wystarczający czas, abyś mógł przetestować płatności na własnym WordPressie.

Po przeprowadzonych testach możesz zakupić licencję Fast Micro Pay na czas nieokreślony.

Płatny dostęp do treści przez Dotpay SMS Premium (kody dostępu)

Fast Micro Pay umożliwia uruchomienie zautomatyzowanej sprzedaży płatnej treści na WordPressie przez usługę SMS Premium Rate, której autorem jest operator Dotpay. Usługa mikropłatności SMS działa z wykorzystaniem kodów dostępu.

Użytkownik wykupuje przez urządzenie mobilne płatny dostęp do serwisu, wysyłając SMS-a. Z jego konta zostają pobrane pieniądze, po czym na telefon błyskawicznie zostaje wysłany kod dostępu do treści. Więcej o usłudze SMS Premium Dotpay.

Płatny dostęp do treści przez Dotpay płatności online (kody dostępu)

Usługa płatności online przez przelew bankowy za pomocą kodów dostępu jest aktywna w starym panelu Dotpay. Zobacz jak uruchomić płatności bankowe Dotpay przez kody dostępu.

Masz stronę internetową w systemie WordPress?

Podłącz płatności online przez szyki przelew bankowy i SMS Premium w systemie WordPress. Rozpocznij zarabianie przez internet. Kliknij, pobierz i przetestuj za darmo wtyczkę Fast Micro Pay.

wtyczka do płatności WordPress przez przelew online i dotpay sms premium

Pobierz darmowego ebooka – jak podłączyć płatność SMS Premium na WordPressie?

Wpisz poniżej swoje imię i najlepszy adres email, a już po chwili na Twoją pocztę powędruje ebook, w którym dowiesz się kluczowej wiedzy o mikropłatności SMS Premium.

Płatny dostęp do treści na WordPressie – Wideo tutorial Fast Micro Pay
5 (100%) 1 vote


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *