Marek Duda

Marek DudaNazywam się Marek Duda. Moją pasją jest marketing internetowy, ponieważ widzę jak duży potencjał zarobkowy drzemie w Internecie. Cieszę się, że własny biznes online można zbudować minimalnym nakładem finansowym, ponieważ nie pochodzę z zamożnej rodziny.

Mój biznes zakładał w pierwszej kolejności zbudowanie matematycznej strony MatFiz24.pl, ponieważ jestem magistrem matematyki i chciałem przy okazji zarabiać na wartościowej wiedzy.

Tak powstała matematyczna strona www – MatFiz24.pl i kanał YouTube – Marek Duda.

Dzisiaj MatFiz24.pl to potężna strona internetowa założona w najpopularniejszym na świecie systemie WordPress, gdzie opublikowałem ponad 1,5 tysiąca materiałów wideo.

Dzisiaj kanał – Marek Duda to ogromna baza matematycznej wiedzy w postaci materiałów wideo. Kanał YouTube przekroczył 11 tysięcy subskrybentów i 4 miliony wyświetleń wideo.

Jak zacząłem sprzedawać wiedzę online?

Poznając nowe źródła spieniężania wartościowej wiedzy nie chciałem już tylko zarabiać z reklam Google AdSense. Postanowiłem, że rozpocznę tworzenie matematycznych kursów wideo. W tym momencie musiałem rozwiązać kluczowy problem – jak uruchomić płatności na stronie internetowej w systemie WordPress?

Tak powstała wtyczka Fast Micro Pay do płatności SMS Premium i płatności przelewem bankowym z wykorzystaniem zewnętrznego serwisu Dotpay.

Dzięki pluginowi do płatności Fast Micro Pay zbudowałem automatyczną sprzedaż autorskich produktów na moich stronach internetowych.

Sukces rodzi kolejny sukces

Swoją wiedzą o marketingu internetowym dzielę się również na blogu PracaBezSzefa.pl, gdzie także sprzedaję autorskie szkolenia biznesowe.

Moje najpopularniejsze kursy wideo:

Narzędzie do płatności WordPress, które sprzedaję na moich stronach internetowych:

Z każdym dniem moje blogi zarabiają coraz więcej, dlatego 1 września 2015 postanowiłem założyć własną działalność gospodarczą – MatFiz24.pl Marek Duda, ul. Madler 10, 21-500 Biała Podlaska.

Jeżeli interesuje Cię mój mały życiorys to: jestem tatą wspaniałej córki, mgr. matematyki i lic. informatyki. Oba kierunki ukończyłem na Akademii Podlaskiej w Siedlcach – dziś Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny.

Marek Duda
5 (100%) 1 vote